X
تبلیغات
زولا
سه‌شنبه 19 اردیبهشت 1396

اتلتیکومادرید - رئال‌مادرید / ساعت: 23:15 زنده از شبکه سه /لیگ قهرمانان اروپا

اتلتیکومادرید - رئال‌مادرید / ساعت: 23:15 زنده از شبکه سه /لیگ قهرمانان اروپا

سه‌شنبه 19 اردیبهشت 1396 ساعت 12:21

جدال دو تیم با دو سبک متفاوت جذابیت‌های پنهان و آشکار خاص خودش را دارد.

 به گزارش خبرگزاری تسنیم، اگر فوتبالی مطلقاً تهاجمی می‌خواهید، می‌توانید از ساعت 23:15 امشب برای موناکو، میزبان بازی دوم دور رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان هورا بکشید و چنانچه فوتبال حسابگرانه و مبتنی بر اصول ریاضیات را می‌پسندید، چاره‌ای غیر از ترجیح یوونتوس، میهمان قدرتمند بازی بزرگ امشب ندارید!

شرایط فعلی
موناکو به عنوان هجومی‌ترین تیم حال حاضر فوتبال اروپا با هر مرحله پیشروی همه را بیش از پیش متحیر کرد. صعود مقتدرانه از گروه و حذف کردن منچسترسیتی و دورتموند نشان دادن تیم ژاردیم بی‌دلیل در صدر جدول فوتبال فرانسه منتظر اولین قهرمان لیگ از سال 2000 تا به حال نیست. امباپه، پدیده جدید فوتبال فرانسه کنار رادامل فالکائو زوجی مرگبار ساخته؛ زوجی که ابتدای هفته هم برای موناکوی یک پیروزی به دست آوردند تا تیم منطقه مونت‌کارلو در فاصله سه هفته مانده به پایان فصل لوشامپیونه، یک بازی کمتر و 3 امتیاز بیش‌تر از پاری‌سن‌ژرمن داشته و به دو پیروزی برای قطعی کردن قهرمانی‌اش احتیاج داشته باشد، اما یوونتوس از آنها هم به رکورد ششمین قهرمانی متوالی در سری A نزدیک‌تر است!

هر چند تساوی ابتدای هفته کمی برای دارودسته آلگری ناراحت‌کننده بود، اما شکست رم در دربی این شهر باعث شد بانوی پیر تنها به چهار امتیاز از چهار بازی باقیمانده محتاج باشد تا جام قهرمانی سری A را بالای سر ببرد. آلگری به عنوان یکی از بازیخوان‌ترین مربیان دنیا  و دارنده بیشترین تعویض منجر به گل در لیگ ایتالیا، این فصل برای اروپا تیمی خاص را تدارک دیده؛ گروهی مقتصد که در خارج از خانه با دفاع مستحکمش گل نمی‌خورد و درخانه با جادوی دیبالا و گهگاهی ایگواین، رقبا را خرد می‌کند. باید دید موناکو اجازه عملی شدن رؤیای قهرمانی اروپا را به جی‌جی بوفون در حال بازنشستگی می‌دهد یا آفتاب اقبال بانوی پیر در بازی برگشت پشت کوه‌های تورین غروب می‌کند؟

  غایب بزرگ بازی
بزرگ‌ترین غایب بازی، سامی خدیرای یوونتوسی است که در بازی قبلی کارت گرفت و این رقابت را از دست داد. دیگر غایب بازی، دانیله روگانی، مدافع مصدوم یوونتوس نام دارد.

رویارویی‌های قبلی
یوونتوس نیمی از چهار رقابت قبلی را از موناکو برده، یک بار تن به تساوی داده و یک بار هم شکست خورده است. یووه با برتری مجموع در دو بازی رفت و برگشت فصل 98-1997 لیگ قهرمانان مقابل موناکوی ترزگه به فینال رسید و بار دیگر در یک چهارم نهایی فصل 15-2014 لیگ قهرمانان رقیبش را حذف کرد.

لیگ قهرمانان اروپا

اتلتیکومادرید - رئال‌مادرید

ساعت: 23:15 زنده از شبکه سه
برچسب‌ها: اتلتیکومادرید - رئال‌مادرید / سا، اتلتیکومادرید - رئال‌مادرید، ساعت، 23، 15 زنده از


نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.