چهارشنبه 13 اردیبهشت 1396

نتیجه بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 12 اردیبهشت 96 | گلها و خلاصه

نتیجه بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 12 اردیبهشت 96 | گلها و خلاصه
----------------------------------------------------------------------
نتیجه نهایی : رئال مادرید 3 - اتلتیکو مادرید 0

پیروزی ارزشمند رئال مادرید با هتریک رونالدو
----------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم خلاصه بازی رئال مادرید 3-0 اتلتیکو مادرید 12 اردیبهشت 96
----------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم گلهای بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 12 اردیبهشت 96
فیلم گل اول رونالدو به اتلتیکومادرید 12 اردیبهشت 96 / دقیقه 10
فیلم گل دوم رونالدو به اتلتیکو مادرید 12 اردیبهشت 96 / دقیقه 73
فیلم گل سوم رونالدو به اتلتیکو مادرید 12 اردیبهشت 96 / دقیقه 86
----------------------------------------------------------------------

دانلود فیلم حواشی بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 12 اردیبهشت 96
دانلود فیلم برخورد خونین کاسمیرو با راموس
دانلود فیلم تمرین قبل بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید

دانلود فیلم هتریک سرنوشت ساز رونالدو مقابل اتلتیکومادرید

دانلود فیلم لیست بازیکنان رئال مادرید برای تقابل با اتلتیکو مادرید
دانلود فیلم کلیپ باشگاه رئال مادرید در آستانه بازی با اتلتیکو مادرید
دانلود فیلم بدرقه پرشور هواداران تیم رئال مادرید پیش از دربی مادرید
----------------------------------------------------------------------


رئال 3-0 اتلتیکو؛ ک مثل کریس، مثل کاردیف

 رئال 3-0 اتلتیکو؛ ک مثل کریس، مثل کاردیف


به گزارش "ورزش سه"، شاگردان زین الدین زیدان در این دیدار نمایش بسیار حساب شده ای داشتند و در نهایت توانستند به یک پیروزی پرگل دست پیدا کنند.

 

رئالی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی توپ و میدان در اختیار این تیم بود. این برتری می توانست در دقیقه 7 به گل منجر شود اما نفوذ عالی کارواخال و ضربه او را اوبلاک برگشت داد و توپ برگشتی را بنزما با بی دقتی از دست داد.

 

ولی انتظار رئال برای رسیدن به گل تنها سه دقیقه بیشتر طول کشید و در دقیقه 10، کریس رونالدو قفل دروازه حریف را باز کرد. ابتدا ارسال سرخیو راموس را ساویچ برگشت داد ولی ارسال بعدی که توسط کاسمیرو صورت گرفت را رونالدو با یک پرش بلند، تبدیل به گل اول بازی کرد.

 

 

بعد از این گل بازیکنان اتلتیکو تلاش کردند تا خیلی زود گل خورده را جبران کنند اما این رئال بود که می توانست در دقیقه 16 به گل دوم برسد ولی ضربه سر قدرتمندانه واران را اوبلاک دفع کرد.

 

یک دقیقه بعد نوبت بازیکنان اتلتیکو بود تا اولین موقعیت خطرناک شان را روی دروازه رئال ایجاد کنند. روی حرکت خوب کوکه و پاس عالی او، گامیرو با کیلور ناواس تک به تک شد ولی دروازه بان رئال با یک شیرجه به موقع، راه او را سد کرد.

 

 

در ادامه باز هم این رئالی ها بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند و بنزما می توانست در دقیقه 29 اختلاف را به دو گل افزایش بدهد اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

در دقایق پایانی نیمه اول درگیری فیزیکی بازی بیشتر شد و بازی چند بار به خاطر مصدومیت بازیکنان دو تیم متوقف شد و در نهایت بدون اینکه توپ دیگری از خط دروازه ها عبور کند، نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.  

 

دو تیم نیمه دوم را متعادل آغاز کردند و علی رغم اینکه بازیکنان اتلتیکو تلاش می کردند توپ و میدان را در اختیار بگیرند، رئالی ها با یک بازی حساب شده، اجازه این کار را به آنها نمی دادند.


بازی با همین روند دنبال می شد و موقعیت های خاصی روی دروازه ها ایجاد نمی شد. در واقع بازیکنان دو تیم تلاش می کردند با انجام خطا روی بازیکنان صاحب توپ حریف، مانع از ایجاد موقعیت شوند تا اینکه در دقیقه 73، رئال روی حرکت خوب رونالدو، به گل دوم رسید.

 

 

بنزما که پشت محوطه جریمه اتلتیکو صاحب توپ شده بود، علی رغم تلاش گودین، توانست با یک پاس عرضی، رونالدو را صاحب توپ کند و او هم با یک شوت غیرقابل مهار، کار را تمام کرد.

 

بعد از این گل بازیکنان اتلتیکو که چیزی برای از دست دادن نداشتند، جلو کشیدند اما این رئال بود که در دقیقه 85 به گل سوم رسید.

 

روی حرکت خوب لوکاس واسکز از سمت راست و پاس در عرض او بود که رونالدو در مقابل دروازه حریف صاحب موقعیت شد و با یک ضربه راحت، کار را تمام کرد.

 


در دقایق پایانی تلاش بازیکنان اتلتیکو برای جبران گل های خورده بی نتیجه بود و بازی همان سه گل به سود رئال به پایان رسید.


 پیش بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید

دو تیم رئال مادرید و اتلتیکومادرید، امشب در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو شهر مادرید به مصاف یکدیگر خواهند رفت.


به گزارش "ورزش سه"، فینال سال گذشته و 2014 و یک چهارم نهایی 2015، این بار در نیمه نهایی تکرار خواهد شد. در هر 3 دیدار پیشین، رئال مادرید مقابل اتلتی موفق بوده و حریف را ناکام گذاشته است. سال 2014 در فینال لیسبون، رئال در حالیکه تا وقت های اضافه از حریف عقب بود، با گل دقیقه 92:48 راموس موفق شد بازی را به تساوی کشانده و در وقت های اضافه با گل های گرت بیل، مارسلو و رونالدو، قهرمانی خود را مسجل کند.

 

در سال 2015 و در مرحله یک چهارم نهایی، دو تیم به مصاف یکدیگر رفتند که دیدار رفت با تساوی بدون گل به پایان رسید و در دیدار برگشت، رئال با تک گل چیچاریتو موفق شد اتلتی را شکست داده و به نیمه نهایی برسد، هر چند که در نیمه نهایی مقابل یووه شکست خورد و حذف شد.

 

سال 2016 نیز دو تیم در فینال به مصاف یکدیگر رفتند که بازی در جریان 120 دقیقه، با تساوی 1-1 به پایان رسید و رئال در ضربات پنالتی حریف را بار دیگر شکست داد. حال دیدار چهارم دو تیم در حالی انجام خواهد شد که چند هفته پیش دو تیم در لالیگا به مصاف هم رفتند و بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید.

 

اتلتیکویی ها به خاطر ناکامی های پیاپی در چمپیونزلیگ به دنبال انتقام از رئال هستند و از همین رو رئال در برنابئو باید به نتیجه خوبی دست پیدا کند تا با خیالی راحت در بازی برگشت حضور پیدا کند.

 

 

با این حال هر دو تیم فصل خسته کننده ای را پشت سر گذاشته اند و در آمادگی بالای بدنی قرار ندارند. رئال در لالیگا همچنان با بارسا در رقابت است تا قهرمانی اش را مسجل کند و اتلتیکو نیز برای کسب سهمیه و رتبه سوم با سویا می‌جنگد.

 

گرت بیل، اصلی ترین مصدوم رئال برای این دیدار است که مطمئنا به این بازی نخواهد رسید. با این حال، رئالی ها بدون تکمیل بودن بی بی سی عملکرد بهتری در این فصل داشته اند. ایسکو یا آسنسیو، جانشین بیل در میدان خواهند بود. همینطور په په نیز به این بازی نخواهد رسید ولی رافائل واران مشکلی برای بازی کردن در این بازی نخواهد داشت.

 

 

اتلتیکو اما مشکلات زیادی در زمینه مصدومیت دارد.خوزه خیمنز، خوانفران و ورسالیکو به علت مصدومیت قادر به همراهی تیم سیمئونه نخواهند بود و سرمربی آرژانتینی در خط دفاع با مشکلات بسیاری روبرو است. کاراسکو که او نیز مصدوم بود، به نظر مشکلی برای این بازی نخواهد داشت و احتمال حضورش در میدان وجود دارد.


ترکیب احتمالی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید

با بهبودی کامل واران از مصدومیت، به نظر می رسد که او جایگزین ناچو در خط دفاعی رئال مقابل اتلتیکو خواهد شد اما هنوز ابهام در مورد جانشین بیل وجود دارد.

به گزارش "ورزش سه"، امروز آخرین تمرین رئال پیش از دربی اروپایی برابر اتلتیکو در نیمه نهایی لیگ قهرمانان، برگزار شد.

واران، مدافع فرانسوی که به تازگی از بند مصدومیت رها شده، بدون مشکل تمرین را به اتمام رساند تا به احتمال فراوان فردا از ابتدا به میدان برود. ناچو، رقیب جدی واران، در تمام 9 بازی گذشته رئال به صورت ثابت به میدان رفته و بسیار محتمل است که زیزو فردا به وی استراحت بدهد.

رئال برای بازی فردا سه غایب دارد. په په، کوئنترائو و گرت بیل. در حال حاضر تنها ابهام ترکیب رئال مقابل اتلتیکو به جانشین بیل بر می گردد.

زیدان برای پر کردن جای بیل سه گزینه پیش روی خود دارد: ایسکو، خامس یا آسنسیو.

طبق ادعای مارکا، زیدان پیش از بازی شنبه شب رئال مقابل والنسیا به ایسکو گفته است که در دربی بازیکن ثابت خواهد بود و به همین دلیل مقابل والنسیا جایی در ترکیب نخواهد داشت. زیدان، خامس را به جای بیل مقابل والنسیا راهی میدان کرد که یکی از خوب های زمین نیز بود.
 
ترکیب احتمالی رئال مادرید: ناواس، مارسلو، کارواخال، واران، راموس، کروس، مودریچ، کاسیمیرو، ایسکو، رونالدو و بنزما.


انتهای پیام
/

نتیجه بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 12 اردیبهشت 96 | گلها و خلاصه

منبع: ورزش 3برچسب‌ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، 

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.