X
تبلیغات
زولا
یکشنبه 10 اردیبهشت 1396

بیوگرافی سعید کریمیان مدیر شبکه جم | عکس همسر سعید کریمیان

بیوگرافی سعید کریمیان مدیر شبکه جم | عکس همسر سعید کریمیان

سعید کریمیان و ترور سعید کریمیان و ترور مدیر شبکه جم و قتل سعید کریمیان و بیوگرافی سعید کریمیان و زندگینامه سعید کریمیان و سعید کریمیان کشته شد دروبلاگ مای پیکس لاو.
سعید کریمیان ، سعید کریمیان کیست

زندگینامه سعید کریمیان

قتل سعید کریمیان مدیر شبکه جم تی وی ( gem tv ) از شبکه های ماهواره های پارسی زبان با بازتاب های گسترده ای همراه شد. سعید کریمیان مدیر شبکه جم با رگبار مسلسل به قتل رسید. 

 

بیوگرافی سعید کریمیان مدیر شبکه جم و عکس سعید

زندگینامه و بیوگرافی سعید کریمیان و عکس های سعید کریمیان و همسرش، سعید کریمیان کیست، رویا رضایی همسر سعید کریمیان، سعید کریمیان 

مای پیکس لاو :خودروی حامل دو تبعه ایرانی، (شنبه) در منطقه ساری یر استانبول مورد حمله مسلحانه افراد نقاب دار قرار گرفت که در نتیجه این حمله سرنشینان این خودرو کشته شدند.

 
یکی از این افراد به اسم (س.ک) در محل حادثه کشته شد و دیگری در بیمارستان جان خود را از دست داد.
 
سعید کریمیان کیست

ترور سعید کریمیان

 این حادثه در خیابان آیازاغای منطقه ساری یر استانبول رخ داد. مهاجمان نقاب دار این حمله نیز با خودروی خود از محل حادثه متواری شدند.
 
مهاجمان، خودروی خود را در منطقه کمربورغاز استانبول آتش زدند.
 
پلیس ترکیه تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده است. 

سعید کریمیان کیست؟

با جستجویی در زندگی فرد ایرانی مضروب در استانبول در می یابیم که سعید کریمیان همه کاره شبکه جم سابقه عضویت در گروهک منافقین را دارد. پدر سعید کریمیان از اعضای منافقین بود و اواخر جنگ تحمیلی همه اعضای خانواده اش را به صورت مخفیانه به پادگان اشرف برد تا همگی لباس نفاق بپوشند و در برابر مردم بی دفاع کشورشان سلاح به دست بگیرند و یاور صدام شوند.
 
سعید کریمیان متولد 1348، در شهر مرزی قائن به دنیا آمد. وی تا آغاز جنگ بین ایران و عراق تحصیلاتش را تا دیپلم در همان شهر گذراند. از آن جایی که پدر وی یکی از اعضای گروهک منافقین بود در اواخر جنگ و نزدیک عملیات مرصاد به همراه خانواده اش به پادگان اشرف انتقال یافتند.
 
شبکه جم

سعید کریمیان مدیر شبکه جم

 
وی بعد از کشته شدن پدرش در عملیات مرصاد به همراه مادرش ، در سال 1375 با حمایت ها و پشتیبانی عموی درباری خود به سوئیس منتقل شد و در آن جا پناهنده گردید. وی که در پادگان اشرف آشنایی اجمالی با زبان های خارجه پیدا کرده بود در رشته معماری دانشگاه بازل این کشور در مقطع کارشناسی به تحصیل خود ادامه داد.علیرضا کریمیان عموی سعید که همسر خود را از دست داده بود با زن برادر خود ازدواج کرد.
 
 
سعید کریمیان حدود دو سال در دانشگاه بازل مشغول به تحصیل بود اما از آن جایی که با ازدواج مجدد مادرش مخالف بود با  بی مهری عموی خود مواجه گردید و از طرفی نتوانست هزینه های سنگین زندگی و شهریه دانشگاهه را تأمین کند. وی سرانجام مجبور به ترک تحصیل شد و در سال 1377 سراغ برادرش هادی کریمیان که در لسس آنجلس زندگی می کرد رفت.
 
هادی کریمیان که در رادیو صدای ایران (اولین رادیوی 24 ساعته فارسی زبان که به منظور مبارزه با نظام جمهوری اسلامی در آمریکا تأسیس شد) فعالیت داشت، به برادرش پیشنهاد کار داد.
 
پدر سعید کریمیان

سعید کریمیان کشته شد

 شبکه تلویزیونی جم ( GEM TV) اولین شبکه گروه جم است که در سال 2007 پخش خود را از لندن آغاز نمود.
 
گروه رسانه و سرگرمی عمومی به انگلیسی General Entertainment and Media Group» متعلق به سعید کریمیان دفاتری در شهرهای دبی، لندن، آنتالیا، کوالالامپور و لس آنجلس دارد. جم گروپ در حال حاضر522 شبکه دارد.

زندگینامه و عکس های سعید کریمیان مدیر GEM TV


اگر امکان دارد آن را به فارسی رایانامه کنید

بیوگرافی سعید کریمیان مدیر شبکه جم + تصاویر - نمناک

قتل سعید کریمیان مدیر شبکه جم تی وی ( gem tv ) از شبکه های ماهواره های علیرضا کریمیان عموی سعید کههمسر خود را از دست داده بود با زن برادر خود

جزئیات خبر به قتل رسیدن سعید کریمیان مدیر شبکه جم

به قتل رسیدن سعید کریمیان,کشته شدن سعید کریمیان,به قتل رسیدن مدیر شبکه جم,سعید کریمیان ویکی پدیا,بیوگرافی سعید کریمیان,به قتل

بیوگرافی سعید کریمیان | ساتین

همسر سعید کریمیان کشف حجاب بازیگران شوهر چکامه چمن ماه شبکه جم جم تی وی بیوگرافی ... سعید کریمیان مدیر گروه جم تی وی که از مدتی پیش به صراحت از ساخت سه

سعید کریمیان مدیر شبکه جم کشته شد +بیوگرافی | ساتین

همسر سعید کریمیان گروه طلائی آسیا غلامرضا فراهانی جم تی وی شبکه جم سعید کریمیان کیست محل کشته شدن سعید کریمیان مدیر شبکه جم.

بیوگرافی سعید کریمیان مدیر شبکه جم و عکس سعید

زندگینامه و بیوگرافی سعید کریمیان و عکس های سعید کریمیان و همسرش، سعید کریمیان کیست، رویا رضایی همسر سعید کریمیان، سعید کریمیان

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.